Suzuki

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Suzuki Swift ) Ocena auta



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( Suzuki Swift ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Moto fanka

Czytelnik



Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 05 Lut 2008, 12:57
Temat postu:

Ocena auta


Witam wszystkich użytkowników Suzuki Swift`a,obojętnie z jakiego rocznika,ale o poj.1000cm. Mam taki samochodzik i choć ma już swoje lata(1993r.)jestem z niego zadowolona.Autko przyjazne,proste w obsłudze,dobrze trzyma się drogi.Czy prócz mnie i Moderatorów niema więcej fanów? Nie wierzę! Na Forum można wymieniać swoje uwagi,spostrzeżenia i doświadczenia. Byłoby to korzystne zarówno dla posiadaczy tego modelu jak i dla rozwoju samego Forum.pozdrawiam wszystkich "forumowiczów".
Powrót do góry
gadu-gadu
aXess

Debiutant



Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość / region): 3miasto
Posiadane auto: Suzuki Swift '91, 1.0i kat
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 11 Lut 2008, 21:25
Temat postu:

Re: ( Suzuki Swift ) Ocena auta


Ja ma 1.0i '91. Mk II
Z tą przyczepnocią to byłbym ostrożny. Autko ma za lekki tył, poza tym jestem mile zaskoczony tym samochodem,. Kupiłem go przed Świętami w 2006 bo "musiałem". Poprzedni odmówił dalszej wspóracy Very Happy i kupiłem go z dnia na dzień. Zaskoczony byłem jego osiągami-jak na samochód z litrowym silnikiem i 15-oma latami na karku:D Do tej pory rzadnych wycieków, stuków . Jedyne co wymieniłem to amortyzatory na nieco sztywniejsze i lewy przedni wahacz i ostatnia sprawa z kierunkami http://suzuki.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=11190
. Przejechałem nim prawie 60000 km bez powaznej usterki. Nigdy nie było tak zebym rano wsiadł a on nie zapalił i nie pojechał. Wbrew pozorom ma sporo miejsca w środku.Naprawdę fajny samochó
Powrót do góry
gadu-gadu
MX

Czytelnik



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bolesławiec
Posiadane auto: Suzuki Swift GLS 1.0 '97
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 10 Wrz 2009, 23:38
Temat postu:

Swift 1.0 GLS '97


Witam, dziś kupiłem Swifta 1.0 GLS niebieskiego ze zderzakami w kolorze i pelna elektryka + 2xairbag czyli bogata wersja. Silnik 1.0, oszczedny i dynamiczny (jak na 1.0), lepiej ciagnie od Seata Ibizy 1.0, moze to wynika z masy pojazdow, ale dobrze ze jest tak a nie inaczej Wink Ogólnie wiecej wrazen poznam jutro, bo dzisiaj tak tylko troche pojezdzilem bo bez blach. W pierwszym odczuciu dosc twardy, ciekawe jak przy wiekszych predkosciach. W srodku duuuzo miejsca, tego nie widac z zewnatrz, nie wydaje sie. Jakosc niektorych plastikow (klamki w srodku, drzwiczki schowka) wola o pomste do nieba, choc z innymi jest lepiej (przelaczniki, nawiewy). Kierownice mam ta lepsza, z airbagiem, mi sie podoba, jest dobra. Zegary sa bardzo estetyczne. Irytowac moze zegarek, bo zajmuje tyle miejsca co radio samochodowe.. również głośno chodzą elektryczne szyby. W srodku miejsca duzo, jak na takie autko.. duzo. bagaznik wiekszy niz w LUPO czy TICO, wiec jest dobrze, kolo zapasowe pelnowymiarowe. Silnik 1.0 ale rwie sie do pracy, zwawy. jeszcze nie wiem jak spalanie ale pojezdze to zobaczymy... W niedalekiej przyszlosci jak juz sprawdze czy silnik ok itd.. mam plan zeby go zagazowac. za jakies 1500 juz bede mial instalacje, ponoc spalanie ok 6/100lpg czyli ciut ponad 10zl/100km.. i o to chodzi ;]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( Suzuki Swift ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Suzuki Swift »

Opinie o samochodach Suzuki Swift - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Suzuki Swift ) Oceń swoje auto


SuzukiAlto

8 000

2004r.

94 500 km

śląskie

SuzukiVitara

54 500

2016r.

129 000 km

śląskie

SuzukiSX4 S-Cross

39 900

2013r.

133 211 km

śląskie

SuzukiSX4

22 900

2009r.

126 000 km

śląskie

SuzukiVitara

76 990

2018r.

80 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System