Suzuki

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Suzuki Swift ) Ocena auta



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( Suzuki Swift ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Moto fanka

Czytelnik



Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 05 Lut 2008, 12:57
Temat postu:

Ocena auta


Witam wszystkich użytkowników Suzuki Swift`a,obojętnie z jakiego rocznika,ale o poj.1000cm. Mam taki samochodzik i choć ma już swoje lata(1993r.)jestem z niego zadowolona.Autko przyjazne,proste w obsłudze,dobrze trzyma się drogi.Czy prócz mnie i Moderatorów niema więcej fanów? Nie wierzę! Na Forum można wymieniać swoje uwagi,spostrzeżenia i doświadczenia. Byłoby to korzystne zarówno dla posiadaczy tego modelu jak i dla rozwoju samego Forum.pozdrawiam wszystkich "forumowiczów".
Powrót do góry
gadu-gadu
aXess

Debiutant



Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość / region): 3miasto
Posiadane auto: Suzuki Swift '91, 1.0i kat
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 11 Lut 2008, 21:25
Temat postu:

Re: ( Suzuki Swift ) Ocena auta


Ja ma 1.0i '91. Mk II
Z tą przyczepnocią to byłbym ostrożny. Autko ma za lekki tył, poza tym jestem mile zaskoczony tym samochodem,. Kupiłem go przed Świętami w 2006 bo "musiałem". Poprzedni odmówił dalszej wspóracy Very Happy i kupiłem go z dnia na dzień. Zaskoczony byłem jego osiągami-jak na samochód z litrowym silnikiem i 15-oma latami na karku:D Do tej pory rzadnych wycieków, stuków . Jedyne co wymieniłem to amortyzatory na nieco sztywniejsze i lewy przedni wahacz i ostatnia sprawa z kierunkami http://suzuki.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=11190
. Przejechałem nim prawie 60000 km bez powaznej usterki. Nigdy nie było tak zebym rano wsiadł a on nie zapalił i nie pojechał. Wbrew pozorom ma sporo miejsca w środku.Naprawdę fajny samochó
Powrót do góry
gadu-gadu
MX

Czytelnik



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bolesławiec
Posiadane auto: Suzuki Swift GLS 1.0 '97
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 10 Wrz 2009, 23:38
Temat postu:

Swift 1.0 GLS '97


Witam, dziś kupiłem Swifta 1.0 GLS niebieskiego ze zderzakami w kolorze i pelna elektryka + 2xairbag czyli bogata wersja. Silnik 1.0, oszczedny i dynamiczny (jak na 1.0), lepiej ciagnie od Seata Ibizy 1.0, moze to wynika z masy pojazdow, ale dobrze ze jest tak a nie inaczej Wink Ogólnie wiecej wrazen poznam jutro, bo dzisiaj tak tylko troche pojezdzilem bo bez blach. W pierwszym odczuciu dosc twardy, ciekawe jak przy wiekszych predkosciach. W srodku duuuzo miejsca, tego nie widac z zewnatrz, nie wydaje sie. Jakosc niektorych plastikow (klamki w srodku, drzwiczki schowka) wola o pomste do nieba, choc z innymi jest lepiej (przelaczniki, nawiewy). Kierownice mam ta lepsza, z airbagiem, mi sie podoba, jest dobra. Zegary sa bardzo estetyczne. Irytowac moze zegarek, bo zajmuje tyle miejsca co radio samochodowe.. również głośno chodzą elektryczne szyby. W srodku miejsca duzo, jak na takie autko.. duzo. bagaznik wiekszy niz w LUPO czy TICO, wiec jest dobrze, kolo zapasowe pelnowymiarowe. Silnik 1.0 ale rwie sie do pracy, zwawy. jeszcze nie wiem jak spalanie ale pojezdze to zobaczymy... W niedalekiej przyszlosci jak juz sprawdze czy silnik ok itd.. mam plan zeby go zagazowac. za jakies 1500 juz bede mial instalacje, ponoc spalanie ok 6/100lpg czyli ciut ponad 10zl/100km.. i o to chodzi ;]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( Suzuki Swift ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Suzuki Swift »

Opinie o samochodach Suzuki Swift - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Suzuki Swift ) Oceń swoje auto


SuzukiSX4 S-Cross

54 950

2017r.

95 100 km

wielkopolskie

SuzukiCelerio

30 990

2019r.

86 000 km

śląskie

SuzukiSplash

24 900

2011r.

131 648 km

śląskie

SuzukiSX4

26 400

2009r.

139 000 km

wielkopolskie

SuzukiVitara

76 990

2018r.

80 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System