Suzuki

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucek71

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 171
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Renault Scenic 1.8 115 KM 2002
Piwa: 1/1
Wysłany: Czw 21 Sie 2008, 15:32
Temat postu:

Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


Witam! Najdrożej to chyba jest w PZU i WARCIE a może ktoś podpowie u kogo najtaniej????Ogólnie od kwietnia OC zdrożało.Pozdrawiam
Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 21 Sie 2008, 22:41
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


HDI...patrzylem w Alianz direct i bylo 100 zł drożej niż w HDI.


Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
rockers5

Stały Bywalec



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 100

Posiadane auto: fabia combi,2005,1.4 16V,ambiente
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 22 Sie 2008, 01:45
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


Najtaniej to chyba Samopomoc Cię wniesie,miałem tam kiedyś malucha.PZU trochę ostatnio przesadza i w tym roku zrezygnowałem z ich usług.Wziąłem pakiet przez internet.
Powrót do góry
lucek71

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 171
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Renault Scenic 1.8 115 KM 2002
Piwa: 1/1
Wysłany: Pią 22 Sie 2008, 16:07
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


Wczoraj byłem w HESTI i w stosunku do PZU polisa OC na rok wynosi około 170 zł taniej. Muszę sprawdzić jeszcze Wasze propozycje. Dzięki za radę!
Powrót do góry
rajdówka

Dyskutant



Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Fiat Uno Fire 1.0 1997r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 24 Kwi 2009, 13:05
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


ja najtańsze ubezpieczenie znalazłam w axa al kierowców bez zniżek przed 25-tym rokiem życia Smile
_________________
PKT.22
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Pią 24 Kwi 2009, 13:05
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
MiroTDI
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1381
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: BMW E91 318D 2009
Piwa: 35/2
Wysłany: Pią 24 Kwi 2009, 13:55
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


MTU,polisa przez internet. Silnik 1,9 60% zniżki,OC 250zł Very Happy
Powrót do góry
kinio

Czytelnik



Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Fiat Uno
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 11 Maj 2009, 13:39
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


to różnie bywa z tym ubezpieczeniem, nie ma najtańszego ubezpieczenia dla wszystkich samochodów. Najpopularniejsze firmy ustalają sobie jakąś grupę samochodów i dla niej przygotowują najtańsze ubezpieczenie oc. wg mnie najlepiej sprawdzić samemu w kilku różnych towarzystwach (mi ubezpieczenie oc najtaniej wyszło w compensa oc) trochę zachodu, ale można pare złotych zaoszczędzić, pzdr


http://erazmus-sokrates.com/


Ostatnio zmieniony przez kinio dnia Czw 17 Cze 2010, 16:15, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
alkomat

Debiutant



Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Audi A4 1,9 TDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 13 Maj 2009, 08:36
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


a4 1.9tdi 95r. ostatnio kupowalem z nw dla pasazerow i kierowcy wynioslo 1100 zl okolo w axa bez zadnych znizek
Powrót do góry
gadu-gadu
madzialenka

Debiutant



Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Międzyrzec
Posiadane auto: Garbusek
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 26 Maj 2009, 16:53
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


kinio napisał:
to różnie bywa z tym ubezpieczeniem, nie ma najtańszego ubezpieczenia dla wszystkich samochodów. Najpopularniejsze firmy ustalają sobie jakąś grupę samochodów i dla niej przygotowują najtańsze ubezpieczenie. wg mnie najlepiej sprawdzić samemu w kilku różnych towarzystwach (mi ubezpieczenie oc najtaniej wyszło w compensa) trochę zachodu, ale można pare złotych zaoszczędzić, pzdr


Zgadza się. Własnie się dowiedziałam że coś w tym stylu przygotowało link 4. Właśnie dla aut niemieckich, mnie to objęło, bo mam u nich OC na mojego Opla.
Powrót do góry
szczedl

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 122
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Fiat uno 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 27 Maj 2009, 21:51
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


powiem wam szczerze, że nie skacze się z jednego ubezpieczyciela do drugiego.przekonałem się o tym. jedne towarzystwo nie respektuje zniżek drugiego itp, żenada!
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status
madzialenka

Debiutant



Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Międzyrzec
Posiadane auto: Garbusek
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 28 Maj 2009, 17:14
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


szczedl napisał:
powiem wam szczerze, że nie skacze się z jednego ubezpieczyciela do drugiego.przekonałem się o tym. jedne towarzystwo nie respektuje zniżek drugiego itp, żenada!


Podaj więcej szczegółów z tych ubezpieczycieli, bo z tego co słyszałam to jak przechodzisz i jesteś nowym klientem ubezpieczenia to możesz załapać się na różne promocje jak wykupujesz pakiet. Oczywiście zalezy jak trafisz. W linku na przykład mają teraz promocję dla użytkowników marek niemieckich także dla nowych klientów.
Powrót do góry
szczedl

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 122
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Fiat uno 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 28 Maj 2009, 23:07
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


A co jak promocji nie będzie? znajomy miał przypadek w którym axa dała mu promocje na OC bo przeszedł do nich a za rok mu dali taka składkę, że się za głowę złapał a wypadku nie mial:P Zresztą załóżmy, że jesteś przez 10 lat co roku w innym to w 11 roku uzbieraj potwiwerdzenia z ubezpieczalni, ja miałem z tym kłopot bo nie chcieli wydać od ręku w generali a PZU zgubiło wszystkie dowody OC od syreny z lat 80 po hyundaia, potem kupiliśmy nast auto i mieliśmy na nim max zniżek, potem kupiliśmy drugie auto w 2007 i się okazało, że w rejestrze jest tylko auto z 2002 i pani się cieżko zdziwiła, że mamy tyle zniżek!!
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status
madzialenka

Debiutant



Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Międzyrzec
Posiadane auto: Garbusek
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 29 Maj 2009, 16:31
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


szczedl napisał:
A co jak promocji nie będzie? znajomy miał przypadek w którym axa dała mu promocje na OC bo przeszedł do nich a za rok mu dali taka składkę, że się za głowę złapał a wypadku nie mial:P Zresztą załóżmy, że jesteś przez 10 lat co roku w innym to w 11 roku uzbieraj potwiwerdzenia z ubezpieczalni, ja miałem z tym kłopot bo nie chcieli wydać od ręku w generali a PZU zgubiło wszystkie dowody OC od syreny z lat 80 po hyundaia, potem kupiliśmy nast auto i mieliśmy na nim max zniżek, potem kupiliśmy drugie auto w 2007 i się okazało, że w rejestrze jest tylko auto z 2002 i pani się cieżko zdziwiła, że mamy tyle zniżek!!


Przypadki zdarzają się różne. Generalnie może i warto jest siedzieć u jednego ubezpieczyciela cały czas, ale co w przypadku jak zaczynasz sobie liczysz i jasno wychodzi Ci, że dużo przepłacasz?? Można się zirytować... Szczególnie własnie z tym OC, bo w razie czego nie Ty się bedziesz martwił. Dlatego ja wykupiłam OC w linku, tam, biorąc pod uwagę tą zniżkę za niemiecki model, wyszła mi najmniejsza składka.
Powrót do góry
manior7

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 100
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kujawsko-pomorskie
Posiadane auto: opel astra G 1,4 16V 2004 Z14XE
Piwa: 0/2
Wysłany: Pią 05 Cze 2009, 09:52
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


witam na dzień dobry dostałaś zniżkę na niemieckie auto ,to stary chwyt kiedyś nazywało się to zniżką na auta sprowadzone z uni europejskiej kolegę tak załatwiła firma tylko niepamiętam jaka . szykuj kasę na przyszły rok bo zapłacisz to z nawiązkom pozdrawiam Shocked
Powrót do góry
komunikator tlen - status
madzialenka

Debiutant



Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Międzyrzec
Posiadane auto: Garbusek
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 05 Cze 2009, 16:06
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


manior7 napisał:
witam na dzień dobry dostałaś zniżkę na niemieckie auto ,to stary chwyt kiedyś nazywało się to zniżką na auta sprowadzone z uni europejskiej kolegę tak załatwiła firma tylko niepamiętam jaka . szykuj kasę na przyszły rok bo zapłacisz to z nawiązkom pozdrawiam Shocked


No co Ty? Chyba nie śledzisz na bieżąco różnych ofert. Teraz wielu ubezpieczycieli wprowadza tego typu promocje, żeby zachęcić nowych klientów, wiadomo dużo ich jest i każdy stara się być jak najbardziej konkurencyjny. Z tego co się orientuję, to właśnie o to chodzi i potem nie zawyżają składki. Klient pozyskany, mission complete Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


SuzukiAlto

8 000

2004r.

94 500 km

śląskie

SuzukiWagon R+

5 700

2003r.

187 000 km

śląskie

SuzukiSwift

53 500

2021r.

33 000 km

mazowieckie

SuzukiSwift

14 990

2008r.

180 000 km

wielkopolskie

SuzukiIgnis

43 800

2017r.

72 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System