Suzuki

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucek71

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 171
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Renault Scenic 1.8 115 KM 2002
Piwa: 1/1
Wysłany: Czw 21 Sie 2008, 15:32
Temat postu:

Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


Witam! Najdrożej to chyba jest w PZU i WARCIE a może ktoś podpowie u kogo najtaniej????Ogólnie od kwietnia OC zdrożało.Pozdrawiam
Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 21 Sie 2008, 22:41
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


HDI...patrzylem w Alianz direct i bylo 100 zł drożej niż w HDI.


Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
rockers5

Stały Bywalec



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 100

Posiadane auto: fabia combi,2005,1.4 16V,ambiente
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 22 Sie 2008, 01:45
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


Najtaniej to chyba Samopomoc Cię wniesie,miałem tam kiedyś malucha.PZU trochę ostatnio przesadza i w tym roku zrezygnowałem z ich usług.Wziąłem pakiet przez internet.
Powrót do góry
lucek71

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 171
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Renault Scenic 1.8 115 KM 2002
Piwa: 1/1
Wysłany: Pią 22 Sie 2008, 16:07
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


Wczoraj byłem w HESTI i w stosunku do PZU polisa OC na rok wynosi około 170 zł taniej. Muszę sprawdzić jeszcze Wasze propozycje. Dzięki za radę!
Powrót do góry
rajdówka

Dyskutant



Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Fiat Uno Fire 1.0 1997r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 24 Kwi 2009, 13:05
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


ja najtańsze ubezpieczenie znalazłam w axa al kierowców bez zniżek przed 25-tym rokiem życia Smile
_________________
PKT.22
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Pią 24 Kwi 2009, 13:05
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
MiroTDI
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1381
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: BMW E91 318D 2009
Piwa: 35/2
Wysłany: Pią 24 Kwi 2009, 13:55
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


MTU,polisa przez internet. Silnik 1,9 60% zniżki,OC 250zł Very Happy
Powrót do góry
kinio

Czytelnik



Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Fiat Uno
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 11 Maj 2009, 13:39
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


to różnie bywa z tym ubezpieczeniem, nie ma najtańszego ubezpieczenia dla wszystkich samochodów. Najpopularniejsze firmy ustalają sobie jakąś grupę samochodów i dla niej przygotowują najtańsze ubezpieczenie oc. wg mnie najlepiej sprawdzić samemu w kilku różnych towarzystwach (mi ubezpieczenie oc najtaniej wyszło w compensa oc) trochę zachodu, ale można pare złotych zaoszczędzić, pzdr


http://erazmus-sokrates.com/


Ostatnio zmieniony przez kinio dnia Czw 17 Cze 2010, 16:15, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
alkomat

Debiutant



Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Audi A4 1,9 TDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 13 Maj 2009, 08:36
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


a4 1.9tdi 95r. ostatnio kupowalem z nw dla pasazerow i kierowcy wynioslo 1100 zl okolo w axa bez zadnych znizek
Powrót do góry
gadu-gadu
madzialenka

Debiutant



Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Międzyrzec
Posiadane auto: Garbusek
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 26 Maj 2009, 16:53
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


kinio napisał:
to różnie bywa z tym ubezpieczeniem, nie ma najtańszego ubezpieczenia dla wszystkich samochodów. Najpopularniejsze firmy ustalają sobie jakąś grupę samochodów i dla niej przygotowują najtańsze ubezpieczenie. wg mnie najlepiej sprawdzić samemu w kilku różnych towarzystwach (mi ubezpieczenie oc najtaniej wyszło w compensa) trochę zachodu, ale można pare złotych zaoszczędzić, pzdr


Zgadza się. Własnie się dowiedziałam że coś w tym stylu przygotowało link 4. Właśnie dla aut niemieckich, mnie to objęło, bo mam u nich OC na mojego Opla.
Powrót do góry
szczedl

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 122
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Fiat uno 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 27 Maj 2009, 21:51
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


powiem wam szczerze, że nie skacze się z jednego ubezpieczyciela do drugiego.przekonałem się o tym. jedne towarzystwo nie respektuje zniżek drugiego itp, żenada!
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status
madzialenka

Debiutant



Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Międzyrzec
Posiadane auto: Garbusek
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 28 Maj 2009, 17:14
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


szczedl napisał:
powiem wam szczerze, że nie skacze się z jednego ubezpieczyciela do drugiego.przekonałem się o tym. jedne towarzystwo nie respektuje zniżek drugiego itp, żenada!


Podaj więcej szczegółów z tych ubezpieczycieli, bo z tego co słyszałam to jak przechodzisz i jesteś nowym klientem ubezpieczenia to możesz załapać się na różne promocje jak wykupujesz pakiet. Oczywiście zalezy jak trafisz. W linku na przykład mają teraz promocję dla użytkowników marek niemieckich także dla nowych klientów.
Powrót do góry
szczedl

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 122
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Fiat uno 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 28 Maj 2009, 23:07
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


A co jak promocji nie będzie? znajomy miał przypadek w którym axa dała mu promocje na OC bo przeszedł do nich a za rok mu dali taka składkę, że się za głowę złapał a wypadku nie mial:P Zresztą załóżmy, że jesteś przez 10 lat co roku w innym to w 11 roku uzbieraj potwiwerdzenia z ubezpieczalni, ja miałem z tym kłopot bo nie chcieli wydać od ręku w generali a PZU zgubiło wszystkie dowody OC od syreny z lat 80 po hyundaia, potem kupiliśmy nast auto i mieliśmy na nim max zniżek, potem kupiliśmy drugie auto w 2007 i się okazało, że w rejestrze jest tylko auto z 2002 i pani się cieżko zdziwiła, że mamy tyle zniżek!!
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status
madzialenka

Debiutant



Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Międzyrzec
Posiadane auto: Garbusek
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 29 Maj 2009, 16:31
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


szczedl napisał:
A co jak promocji nie będzie? znajomy miał przypadek w którym axa dała mu promocje na OC bo przeszedł do nich a za rok mu dali taka składkę, że się za głowę złapał a wypadku nie mial:P Zresztą załóżmy, że jesteś przez 10 lat co roku w innym to w 11 roku uzbieraj potwiwerdzenia z ubezpieczalni, ja miałem z tym kłopot bo nie chcieli wydać od ręku w generali a PZU zgubiło wszystkie dowody OC od syreny z lat 80 po hyundaia, potem kupiliśmy nast auto i mieliśmy na nim max zniżek, potem kupiliśmy drugie auto w 2007 i się okazało, że w rejestrze jest tylko auto z 2002 i pani się cieżko zdziwiła, że mamy tyle zniżek!!


Przypadki zdarzają się różne. Generalnie może i warto jest siedzieć u jednego ubezpieczyciela cały czas, ale co w przypadku jak zaczynasz sobie liczysz i jasno wychodzi Ci, że dużo przepłacasz?? Można się zirytować... Szczególnie własnie z tym OC, bo w razie czego nie Ty się bedziesz martwił. Dlatego ja wykupiłam OC w linku, tam, biorąc pod uwagę tą zniżkę za niemiecki model, wyszła mi najmniejsza składka.
Powrót do góry
manior7

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 100
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kujawsko-pomorskie
Posiadane auto: opel astra G 1,4 16V 2004 Z14XE
Piwa: 0/2
Wysłany: Pią 05 Cze 2009, 09:52
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


witam na dzień dobry dostałaś zniżkę na niemieckie auto ,to stary chwyt kiedyś nazywało się to zniżką na auta sprowadzone z uni europejskiej kolegę tak załatwiła firma tylko niepamiętam jaka . szykuj kasę na przyszły rok bo zapłacisz to z nawiązkom pozdrawiam Shocked
Powrót do góry
komunikator tlen - status
madzialenka

Debiutant



Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Międzyrzec
Posiadane auto: Garbusek
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 05 Cze 2009, 16:06
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


manior7 napisał:
witam na dzień dobry dostałaś zniżkę na niemieckie auto ,to stary chwyt kiedyś nazywało się to zniżką na auta sprowadzone z uni europejskiej kolegę tak załatwiła firma tylko niepamiętam jaka . szykuj kasę na przyszły rok bo zapłacisz to z nawiązkom pozdrawiam Shocked


No co Ty? Chyba nie śledzisz na bieżąco różnych ofert. Teraz wielu ubezpieczycieli wprowadza tego typu promocje, żeby zachęcić nowych klientów, wiadomo dużo ich jest i każdy stara się być jak najbardziej konkurencyjny. Z tego co się orientuję, to właśnie o to chodzi i potem nie zawyżają składki. Klient pozyskany, mission complete Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


SuzukiAlto

8 000

2004r.

94 500 km

śląskie

SuzukiSX4

22 900

2009r.

126 000 km

śląskie

SuzukiSX4 S-Cross

54 950

2017r.

95 100 km

wielkopolskie

SuzukiSX4 S-Cross

40 900

2014r.

179 797 km

mazowieckie

SuzukiSwift

17 800

2010r.

142 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System