Suzuki

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczedl

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 122
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Fiat uno 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 05 Cze 2009, 22:43
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


Cytat:
No co Ty? Chyba nie śledzisz na bieżąco różnych ofert. Teraz wielu ubezpieczycieli wprowadza tego typu promocje, żeby zachęcić nowych klientów, wiadomo dużo ich jest i każdy stara się być jak najbardziej konkurencyjny. Z tego co się orientuję, to właśnie o to chodzi i potem nie zawyżają składki. Klient pozyskany, mission complete Smile


Więc niech stanie na tym, że sie sama przekonasz jak jest. Ubezpieczyciel nie da zrobić krzywdy przede wszystkim sobie. Więc jak Ty za niemieckie auto masz zniżkę to ktoś zapłaci więcej albo zrobisz to ty za rok:P Pracuję w tym biznesie więc się orientuje.euforia potrwa rok i starczy:)potem możesz poszukać innego ub.
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status
manior7

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 100
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kujawsko-pomorskie
Posiadane auto: opel astra G 1,4 16V 2004 Z14XE
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 07 Cze 2009, 09:51
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


witam nie jest tak że firma zawyża stawkę tylko w przyszłym roku już zniżki na auto z niemiec nie dostaniesz jeśli ktoś chce płacić jak najmniej to albo trzeba co rok zmieniać firmę albo trzymać się jednej ja wybrałem drugi wariant jestem w PZU już 9-lat nigdy nie miałem żadnych problemów agenta znam osobiście w razie czego mogę mu w ostateczności żebra połamać itd Very Happy
Powrót do góry
komunikator tlen - status
madzialenka

Debiutant



Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Międzyrzec
Posiadane auto: Garbusek
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 08 Cze 2009, 16:17
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


manior7 napisał:
witam nie jest tak że firma zawyża stawkę tylko w przyszłym roku już zniżki na auto z niemiec nie dostaniesz jeśli ktoś chce płacić jak najmniej to albo trzeba co rok zmieniać firmę albo trzymać się jednej ja wybrałem drugi wariant jestem w PZU już 9-lat nigdy nie miałem żadnych problemów agenta znam osobiście w razie czego mogę mu w ostateczności żebra połamać itd Very Happy


Ja też pewnie wybiorę tą druga opcję i zostanę przy L4 czyli tym ubezpieczycielu, którego mam teraz. Narazie wszystko poszło szybko i tanio, liczę że w przyszłości też tak bedzie Smile.
Powrót do góry
karmeleon

Dyskutant



Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 63
Skąd jesteś (miejscowość / region): wraszawa
Posiadane auto: ford focus
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 08 Sty 2010, 17:21
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


Zależy dla jakiego auta to ubezpieczenie, np. dla nowych samochodów najtańsze polisy ma pzu w tej chwili.
Powrót do góry
szczepan90

Czytelnik



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Słupsk
Posiadane auto: Ford Mondeo 2.0
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 26 Sty 2010, 11:51
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


Najtańsze ubezpieczenie polisa OC AC na rynku jakie znalazłem to AXA Direct. Jak mi przyszło z PZU 1350zł do zapłaty za OC z 5% zniżką, to mnie krew zalała, kiedy rok wcześniej płaciłem 1340!! Od razu zrezygnowałem z tej ubezpieczalni i zaczęłem szukać czegoś tańszego. No i chyba w tej chwili Axa to najtańsza ubezpieczalnia 550zł. za rok!! Do tego dobrałem sobie 2 pakiety assistance: od pożaru i pomoc w razie awarii 650zł. Z tego drugiego już zdążyłem skorzystać, kiedy mi się auto rozkraczyło podczas wakacji- czekałem godzinke na zadupiu i miałem darmowe holowanie do mechanika. Moim zdaniem OC byle najtańsze, bo pieniędzy w razie stłuczki i tak ze swojej nie dotanę. Wink więc g... mnie obchodzi reszta. Wszystko załatwiłem nie wychodząc z domu, wpisałem tylko dane na stronie Axa (można też telefonicznie) i po kilku dniach przyszły papiery. Z AC nie korzystam, ale w przyszlym roku wezmę bo naprawdę razem z OC to tanio w porównaniu do konkurencji. Można też powołać się na czyjś numer polisy, wtedy przy OC jest 50zł zniżki, a przy AC 100zł. Ja o tym nie wiedziałem przy zakupie polisy niestety. Wink

PS. Jeżeli ktoś nie ma znajomego w AXA mogę podać mój numer polisy - BA1211932/09
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 26 Sty 2010, 11:51
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
roger01

Debiutant



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): wrocław
Posiadane auto: Mercedes
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 26 Sty 2010, 15:22
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Najtańsze OC - u jakiego ubezpieczyciela


karmeleon napisał:
Zależy dla jakiego auta to ubezpieczenie, np. dla nowych samochodów najtańsze polisy ma pzu w tej chwili.


Ja ubezpieczylem samochód siostry z poczatkiem stycznia, w linku. Mieli praktycznie najnizsza cene w OC, ale przekonal mnie pakiet assistance ktory dolaczaja do kazdego OC. Kobieta to wiadomo...sama sobie nie poradzi, a tak to ja przynajmniej nie bede musiał jechać, tylko ona zadzwoni po lawete czy pomoc i problem z glowy Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


SuzukiAlto

19 900

2012r.

130 252 km

śląskie

SuzukiGrand Vitara

25 990

2007r.

130 000 km

wielkopolskie

SuzukiSwift

17 800

2010r.

142 000 km

pomorskie

SuzukiSX4

26 400

2009r.

139 000 km

wielkopolskie

SuzukiVitara

106 900

2023r.

6 700 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System