Suzuki

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Suzuki ) proszę o pomoc suzuki samurai samuraj



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( Suzuki ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zygmuncik

Czytelnik



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 15 Lut 2009, 17:57
Temat postu:

proszę o pomoc suzuki samurai samuraj


Witam. za kilka miesięcy mogę zacząć robić prawo jazdy. więc zacząłem zastanawiać się nad wozem. Smile jako że mój wujek jest inżynierem i przy tym zapaleńcem offroad-u miałbym u niego serwis. o samuraju marzę już dawno- mam obiecane u rodziców.. jest jeden problem. sam go muszę zrobić z wujkiem.. to znaczy dostaje najtańszego samuraja- (musi być silnik sprawny) czyli do zrobienia blacharka, wszystko do czyszczenia, malowania, spawania naprawiania. byle by był kompletny- siedzenia zderzaki itp.. wiem że z samuraja za 1500zł można zrobić samochód za 13tyś- właśnie tak mój wujek zrobił - zarobił na nim około 8-9 tyś. myślę że kupie samuraja do 2500zł a potem będą mi rodzice dawali na naprawę jego:) wiem że bez sensu ale cóż z rodzicielami nie ma rozmowy. i tak jestem im wdzięczny za to co mi obiecali..czy mógłby mi ktoś pomóc w wyborze modelu- i ewentualnie udzielił porad dotyczących właśnie tego cudownego autka?? najbardziej preferowałbym model typu pick-up (bez hard top-u)
z góry dziękuje za wszystkie sensowne odpowiedzi:)
Powrót do góry
gadu-gadu
bogole

Czytelnik



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1

Posiadane auto: Suzuki Samurai 413 SJ
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Mar 2009, 14:43
Temat postu:

Samurai


Witam. Niedawno sprowadziłem Samuraja 413sj i jestem bardzo zadowolony jeżdze tylko turystycznie.Razem z synem zrobiliśmy remont silnika bo dymił chociaż jeżdził nim myśliwy.Jest niezawodny w terenie i ekonomiczny łatwy w naprawie i są dostępne części.Dach z plandeki jest praktyczny i łatwy w demontażu. Poecam 413 SJ
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( Suzuki ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Suzuki ) Dyskusje ogólne


SuzukiJimny

28 000

2010r.

288 000 km

śląskie

SuzukiVitara

76 990

2018r.

80 000 km

wielkopolskie

SuzukiSX4

22 900

2009r.

126 000 km

śląskie

SuzukiSX4

19 000

2012r.

190 000 km

lubelskie

SuzukiCelerio

30 990

2019r.

86 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System