Suzuki

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawido

Czytelnik



Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 21 Lip 2007, 17:11
Temat postu:

bmw


Ja mam 18 lat i chce kupić samochód do 9000 tyś i narazie mam tylko upatrzoną bmw 318
Powrót do góry
gadu-gadu
Set

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia

Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 21 Lip 2007, 17:58
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


chciałeś napisać 9 mln?? lol hehehehe:)
_________________
Nie piłeś wypij!!!!!!!!!!!!!!!!
Piłeś nie jedz!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
gadu-gadu
dawido

Czytelnik



Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 21 Lip 2007, 18:08
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


oczywiście ze za 9 mln
Powrót do góry
gadu-gadu
szczedl

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 122
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Fiat uno 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 25 Sty 2008, 19:39
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


Jeśli mogę poradzić co do kupna auta za 9 tys to dla swojego spokoju portfela odpuść bmw,audi i tym podobne cuda.są to ładne samochody,szybkie ale koszty eksploatacji tez są odpowiednie,skoro nowy samochód kosztował kupę kasy to ceny części sie tez składają na to. Jeżeli zależy Ci na dobrej i taniej eksploatacji to kup coś mniej szpanerskiego ale młodszego, chyba ,że zależy Ci na szpanie. mam kolegę dla którego bmw było świętością, ale gdy miał sam je utrzymać to pomyślał i kupił mazdę. Po co przepłacać za markę (bmw)? Dużo ludzi Ci powie to samo, ze to jest marka i zwykły samochód.
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 25 Sty 2008, 21:54
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


całkowicie zgadzam się z przedmówcą...

chodzi o szpan?? Smile


kup coś dla ludzi, a nie burakowóz...za 9 tys kupisz starą taczkę z szyldem bmw.
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Pią 25 Sty 2008, 21:54
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Klamek

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 164
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole
Posiadane auto: Seacik Cordoba
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 25 Sty 2008, 21:57
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


nie chodzi o szpan, nie chodzi o kase, chłopie naucz się najpierw jeździć. wierz mi ja to przerabiałem. BMW to bardzo piekny i wdzięczny samochód. poczytaj ogłoszenia o wypadkach itp. w większości młody człowiek w bmw spowodował śmiertelny wypadek......

przykre.... szkoda ludzi bo giną z głupoty.

myśle że jako pierwsze auto nada Ci sie Gofer III - są w cenie ale są tego warte, ładny wygląd, dobra marka, cześci w średniej cenie, mało awaryjne. silnik proponuje 1,8 max!! miałem (II) i powiem Ci ze jest wystarczający. Dobra rada, najpierw naucz się jeździć a potem bierz się za "duże" autko. BMW to "drogie" autko i w cenie i w utrzymaniu, a pozatym bardzo specyficzne. pozdro i daj znać co wybrałeś....
_________________
Nie da się zrobić? To znajdź kogoś, kto o tym nie wie i on to zrobi...

Powrót do góry
gadu-gadu
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 25 Sty 2008, 22:02
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


golf III, drogie auto, bieda w srodku...juz lepiej japonczyka jakiegos...nie bede reklamowal fiacika ktory lamie stereotypy....super auto, niska cena, dobre wyposarzenie, dosc tanie czesci zamienne..
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
Bogdan Woźniak

Debiutant



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): ORZESZE
Posiadane auto: Fiat Stilo Actual 1.2, 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 31 Sty 2008, 14:41
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


BMW - Będziesz Miał Wydatki.Radze Hondę Civic 1.4 3 drzwi 97 rok miałem taką ,ale te 3 drzwi były dla nie kłopotliwe za dużo chętnych do jazdy,autko nie zawodne i szpanerskie.
_________________
Bodzio
Powrót do góry
buks

Debiutant



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): szczecin

Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 06 Lut 2008, 09:26
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


Z tego co muwia przedmuwcy to najlepiej jak bys sobie kupil fiata cinquacento jeszcze z silnikiem 700 i pewnie zkrecił gaz na przepustnicy zeby nie mial buta(jezeli wogule sie bedzie ciagnał).Autko za 9tys jest co szukac a zwlaszcza w niemczech.Wiadomo zalezy od twojich upodoban ale bmw bym odradzil bo trohe pali a zwlaszcza w miescie (wiem bo mialem bmw520 to hlała 15 w miescie a jak zaczela sie sypac to teraz sie nia golisz),golfy 3 tez nie,bo pelno ich jezdzi i kradna je na kazdym kroku,kolesiowi zarypali pod komisariatem w szczecinie.Lepiej szukaj jakiegos nissanka primere 2.0 16v to juz trohe lata,kia shuma,mazda 626 ta nowa,ford mondeo 2.0 16 zetec tez potrafi zdziwic nie jednego.No i jak chcesz zaoszczedzic trohe puzniej to kup trohe tansze autko i załuż gazik uwiez mi 100km za 20zl to jest to.Nie słuhaj ludzi ze gaz zabija silnik ja jezdze juz moja audi 100 3 lata na gazie i nic sie nie dzieje.
_________________
mlody
Powrót do góry
gadu-gadu
szczedl

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 122
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Fiat uno 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 06 Lut 2008, 20:29
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


Najpierw to sie trzeba zastanowić na ile sie ma doświadczenia na duży samochód i to samokrytycznie. W następnej kolejności czy przewaga będzie w mieście do jazdy czy poza miastem. Jeśli w mieście to pomyłka jest bez stałego dochodu kupować auto z dużym silnikiem bo nawet opłaty Cię zjedzą a i z taka budą będą problemy w parkowaniu.Jak poza miastem będziesz miał przewagę to kup średnie autko z dobrym silnikiem,1.6 będzie optymalny opłaty nie są przesadne a i można nim wcisnąć.
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status
Sebastian Kocoł

Czytelnik



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Saab 9-5
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 18 Lut 2008, 22:10
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


Na początek kariery kierowcy BMW? - ostry start Smile
Powrót do góry
Kiko_1

Czytelnik



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Władysławowo
Posiadane auto: Toyota Avensis
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 05 Mar 2008, 23:11
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


@ buks, piszesz, że jeździsz samochodem od 3 lat, czyli masz minimalnie 21 lat (jeśli piszesz o jeździe legalnej), wnioskując z tego, jesteś po maturze, minimum rok, jeśli zdawałeś planowo każdą klasę technikum.
Zastanawia mnie jedno, jak udało Ci się przejść przez szkołę, skoro w jednym zdaniu potrafisz zrobić 4 ORT'y? A tak btw, czy na tym forum istnieje taka osoba jak moderator? Jeśli tak, to dlaczego nic nie robi? Takie posty zaniżają poziom całego forum.
Ludzie, zainwestujcie w słowniki, albo chociaż ściągnijcie do przeglądarki plugin do sprawdzania pisowni, to się na prawdę ciężko czyta :/

A jeszcze, żeby nie było, że to offtop, to z mojej (bardzo skromnej) kariery moto, mogę Ci polecić Fiata Punto II. Niby to fiat i wszyscy na niego jadą, ale tak na serio, to poważny konkurent dla Golfa, nie tylko pod względem ceny, ale także kosztów utrzymania, czy też części. Również dostęp do tych ostatnich na polskim rynku nie jest problemem.
Poza tym, gdyby Fiat Punto na serio był takim kiczem, jak wszyscy komentują, to na pewno nie byłby najpopularniejszym samochodem wśród instruktorów Nauki Jazdy, bo po co komuś samochód, który jest skarbonką i trza w niego wciąż kasę pakować?
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
homik123456

Debiutant



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zabrze
Posiadane auto: Opel,Astra,sedan,1.4 82KM,1996r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 05 Mar 2008, 23:36
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


buks napisał:
Nie słuhaj ludzi ze gaz zabija silnik ja jezdze juz moja audi 100 3 lata na gazie i nic sie nie dzieje.


Tak wlasciwie to po trzech latach jeszcze ci silnik od gazu sie nie zajedzie.Dopiero za kilka lat bedziesz odczowal problemy.
_________________
homik123456
Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 06 Mar 2008, 11:07
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


Fiat jest OK!!

Konkurentem dla golfa jest także moje bravo Smile


Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
adam-as
Moderator

Junior admin


Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 951
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie :-)
Posiadane auto: OMEGA B Kombi 2.0 16V + LPG STAG300 ___J.ADMINISTRATOR___
Piwa: 6/0
Wysłany: Czw 06 Mar 2008, 13:43
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


Jak kolega chce bawarke to niech kupuje - bardzo ładne auta, stylowe sylwetki i bardzo drogie w utrzymaniu.
Skoro to Jego 1 samochód to sam się przekona co kryje się pod hasłem "utrzymanie samochodu" - no, chyba że ma dzianych rodziców, to już inna sprawa.

Zgodzę się jednak z tym że jako początkujący powinien pomyśleć o mniejszym aucie... Jest wiele równie ciekawych Hatchbacków co Bawarek i łatwiej je wyczuć, żeby nabrać wprawy ...
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


SuzukiJimny

28 000

2010r.

288 000 km

śląskie

SuzukiAlto

8 400

2004r.

94 500 km

śląskie

SuzukiSwift

17 990

2008r.

186 000 km

małopolskie

SuzukiSwift

61 000

2019r.

105 000 km

lubelskie

SuzukiSX4 S-Cross

39 900

2013r.

133 211 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System