Suzuki

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomasso

Czytelnik



Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Fiat Panda
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 23 Wrz 2007, 22:43
Temat postu:

ubezpieczenia direct


Co sądzicie o ubezpieczeniu samochodu przez telefon. Rozważam dwie propozycje: Link4 i Liberty Direct. Co o nich sądzicie? Interesują mnie opinie zwłaszcza o Link4, bo ta firma jest już kilka lat na rynku, a słyszałem o nich pozytywne i negatywne opinie. Proszę o wasze doświadczenia z tą firmą.
Powrót do góry
egar

Debiutant



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź

Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 18 Paź 2007, 21:10
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


jesli chodzi o OC tu nie ma wiele do pogadania jak maja taniej niz gdzie indziej to można brać, ale z AC to bym się zastanowił.
Treść warunków ogólnych jest dość niejasno sformułowana a co najgorsze w polisie nie masz podanej sumy ubezpieczenia.
W ten sposób legalnie godzisz sie na ew. zaniżenie wyceny twojego saomochodu i co za tym idzie obnizenie ew. odszkodowania.
_________________
Skoda Felicja 1,3 MPI 2000 r.
Powrót do góry
gadu-gadu
autowaldi

Czytelnik



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznan

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 11 Lis 2007, 22:20
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


witam
po ostatnich podwyżkach OC tylko PZU nie podniosło stawek.
Natomiast jeżeli chodzi o całość to wychodzą lepiej inne.
Ja osobiście jestem zwolenikiem link4 i tam mam ubezpieczone samochody. Próbowałem ubezpieczyć 3 tygodnie temu świeżo zakupiony samochód Chevrolet Trailblazer i dzwoniłem do link4 AXA i liberty i tylko w link4 zgodzili się na ubezpieczenie kompletne /AC,OC,NW/ w pozostałe ubezpieczalnie twierdziły że taki samochód nie istnieje co ciekawe liberty również
pozdrawiam
_________________
co te samochody mają w sobie?
Powrót do góry
cadd

Debiutant



Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łowicz

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 12 Lis 2007, 09:36
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


Ja ubezpieczyłem swojego Lanosa w AlianzDirect. Operacja przebiegła sprawnie - ubezpieczenie tanie; jak narazie same plusy. Koledze ubezpieczałem miesiąc temu Mazdę i w tym przypadku kierowałem się ceną - najtaniej wyszło w Axa. Wszystko trwało 3 dni - od momentu złożenia wniosku przez internet do momentu przysłania pocztą kompletu dokumentów.
_________________
nic
Powrót do góry
gadu-gadu
sebastian
Moderator

Debiutant



Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jaworzno
Posiadane auto: Daewoo Matiz, 2000r
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 11 Gru 2007, 13:41
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


Ja, kierując się ceną, ubezpieczyłem swojego Matiza w AXA (OC+AC+NW).
Wyszło dużo taniej niż u innych ubezpieczycieli.
Konkurencja pozytywnie wpłynęła na rynek ubezpieczeń w Polsce Smile
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 11 Gru 2007, 13:41
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
ERF

Czytelnik



Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): scotland

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 11 Gru 2007, 23:49
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


witam,
konkurencja to fantastyczna sprawa;
mieszkam obecnie w szkocji, ubezpieczenie auta zajmuje 15 min,
wchodzisz na strone np:
http://www.moneysupermarket.com/motor/?p=0&Source=GOOMOTOR100
albo;
http://www.confused.com/?MediaCode=100&gclid=CJnViPqYoZACFUWoGgod3lMd7A
wypełniasz co masz i co byś chciał,
poczym wyswietlają sie wszystkie oferty(od najniższej do najwyższej cenowo,są ich dziesiątki), wybierasz która ci odpowiada , płacisz, dostajesz numerek, a papier to pocztą za jakieś 3 do5 dni i tyle,
nie trzeba tracic czasu na sprawdzanie i podpytywanie,
są do tego fajne strony,
trzeba takiej mądrej głowy co tak i w polsce zrobi,
pozdrawiam serdecznie
_________________
LEGEND,CIVICcoupe
Powrót do góry
gadu-gadu
markokas

Dyskutant



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 76


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 15 Gru 2007, 18:30
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


Jeżeli macie składaka to od razu AXA możecie wybić sobie z głowy bo kolo mi powiedział że to stawka razy kilkakrotność, zresztą łatwo sobie wszystko wyliczyć na ich stronie internetowej.
Powrót do góry
gaga

Czytelnik



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): małopolska

Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 28 Gru 2007, 22:26
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


Hmmm w niewielu tematach na tym forum moge sie fachowo wypowiedzieć,ale w tym akurat tak bo od kilku lat sie zajmuje ubezpieczeniami.Miałabym takie rady dla szukających tanich i dobrych ubezpieczeń.Niby racja ,że OC można byle gdzie,byle tanio.....ale nie do końca sie z tym byle gdzie zgodze.Mianowicie ja cenie wszystkie firmy które mają rozbudowaną w Polsce sieć swoich przedstawicielstw na tyle ,że jest w każdym dużym mieście biuro gdzie siedzi człowiek który potrafi na miejscu coś załatwić. Wszystkie firmy prowadzące obsługe wyłącznie telefoniczną są dla mnie nie wiarygodne,z prostego powodu , ciężko sie dodzwonić na infolinie ,a jeśli już to zawsze odbiera ktoś inny.Do tego nic nie jest załatwiane od ręki ,musze czekać ,aż coś mi przyślą pocztą,kurierem itp. Wyobrażmy sobie ,że np. gubimy dokumenty ,jeśli mam swojego agenta blisko to ide i wypisuje duplikat na miejscu lub udaje sie do pobliskiego biura mojego ubezpieczyciela i dostaje świstek ,a gdy mam link 4444.. ?????dzwonie ,dzwonie,czekam ,czekam,chodze piechotą..Podobnie gdy samochód sprzedam,daruje,zmienie adres zamieszkania,wyjde za mąż ...itd w czasie trwania polisy ubezpieczeniowej. Dlatego radze mieć dobrego,uczciwego własnego agenta(i nie pisze to tylko dla tego ,ze ja takim jestem:] )do którego mam nr. na komórke ,zadzwonie kiedy mam problem, szkode itd. To naprawde ułatwia życie:)))
_________________
gaga
Powrót do góry
gadu-gadu
Valdis52

Debiutant



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 28
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pruszków
Posiadane auto: FIAT Siena1.2 75EL Funzionale/1999r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 01 Sty 2008, 22:29
Temat postu:

Racja


Uważam że gaga ma rację.Ja z punktu widzenia użytkownika także cenię sobie jakość i szybkość obsługi oraz stały kontakt z człowiekiem, który zna mnie, moje potrzeby, preferencje czy możliwości i jestem nawet skłonny zaakceptować z tego powodu trochę wyższą ofertę.
Poza tym Link 4 wcale nie jest - przynajmniej w moim przypadku - konkurencyjny.Kiedyś niebacznie skorzystałem z kalkulatora składki Link 4 i od trzech lat, chociaż wtedy wybrałem Wartę, bez przerwy jestem nękany ich ofertami.Ani razu nie dostałem propozycji tańszego OC od tego, które płacę do dzisiaj.
_________________
ValdiS
Powrót do góry
gadu-gadu
omega7

Czytelnik



Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 9


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 29 Kwi 2009, 12:57
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


Ja się zgodzę, ale częściowo... A może częściowo się nie zgodzęSmile Myślę, że firmy, któe nie mają swoich przedstawicielstw 'fizycznie' jako budynek dostępny dla klienta, również mogą sprawnie funkcjonować - wszsytko zależy od przyjętej postawy... mBank radzi sobie całkiem sprawnie:) a to, ze to nieszczesne link 4 działa jak działa, to nawet gdyby na kazdej uliby mieli swoja placówkę myślę, że by im nie pomogłoWink
Wracając bardziej do tematu - ja jestem w hdi i jestem zadowolony... Choć fizyczne placówki też mająWink a przez interent również można się z nimi zapoznać --> fajna oferta na NNWK
Powrót do góry
lucek71

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 171
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Renault Scenic 1.8 115 KM 2002
Piwa: 1/1
Wysłany: Sro 29 Kwi 2009, 20:33
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


Witam osobiście ze względu na koszty mam OC w HESTI mam agentur pięć w mieście i zgadzam się z GAGĄ pozdrawiam wszystkich Wink
_________________
Zawsze słuchaj mądrzejszego a nie starszego!
Powrót do góry
drwal19

Debiutant



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 29


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 30 Kwi 2009, 08:24
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


no to masz chyba nie swierze informacje, od 2007r. Wiele się zmienilo na rynku ubezpieczen, ostatnio widzialem wykres przedstawiajacy liczbe skarg na TU, wiesz kto był w czolowce od wzgledem najmniejszej liczby skarg – Link4. Z mila checia bym Ci to pokazal, ale to już jakis miesiac temu bylo i ciezko byloby mi to znalezc.....
Powrót do góry
kinio

Czytelnik



Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Fiat Uno
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 07 Maj 2009, 17:20
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


drwal19 napisał:
no to masz chyba nie swierze informacje, od 2007r. Wiele się zmienilo na rynku ubezpieczen, ostatnio widzialem wykres przedstawiajacy liczbe skarg na TU, wiesz kto był w czolowce od wzgledem najmniejszej liczby skarg – Link4. Z mila checia bym Ci to pokazal, ale to już jakis miesiac temu bylo i ciezko byloby mi to znalezc.....


stosunek złych i dobrych opinii o link4 jest 1:10, a tylko wśród tych którzy mieli jakieś kolizje 0:10. Chciałem się połasić na najtańsze ubezpieczenie, ale stwierdziłem, że wole coś solidniejszego wybrałem compensa oc i ac, słyszałem, że są całkiem solidni, ale jak będzie naprawdę to przekonam się sam

http://erazmus-sokrates.com/


Ostatnio zmieniony przez kinio dnia Wto 18 Sie 2009, 15:28, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
pluto

Dyskutant



Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 94
Skąd jesteś (miejscowość / region): uk
Posiadane auto: alhambra 19tdi ahu 99r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 07 Maj 2009, 20:16
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


a ja stawiam na tradycje pzu i warta sa od lat nawiazac umowe morzna namiejscu i przez tel co wiecej chciec jeszcze daleko nam do zahodu mam atuko ubespieczone w angli mialem szkode zadzwonilem poinformowalem i juz sami sobie dalej poradzili wyslalem kluczyki do firmy przyjechali zabrali po kilku dniach auto wrucilo naprawione a lkuczyk w skrzynce na listy tylko maly podpisik i odeslac kopie Twisted Evil
Powrót do góry
szczedl

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 122
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Fiat uno 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 08 Maj 2009, 01:34
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


do kolegi który twierdzi ze pzu nie podniosło cen. POSNIOSLO ALE TYLKO NIEKTÓRYM GRUPOM OSÓB, NP OSOBĄ KTÓRE NIE SKONCZYŁY 26 LAT MAJA 10 PROCENT WZWYŻKI:/
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


SuzukiSwift

17 800

2010r.

142 000 km

pomorskie

SuzukiSwift

14 990

2008r.

180 000 km

wielkopolskie

SuzukiIgnis

9 800

2004r.

212 000 km

mazowieckie

SuzukiSwift

17 800

2009r.

129 000 km

śląskie

SuzukiAlto

8 000

2004r.

94 500 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System