Suzuki

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Suzuki Swift ) Problem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( Suzuki Swift ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raszol

Czytelnik



Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 11 Gru 2007, 00:30
Temat postu:

Problem


Witam , mam problem w swoim suzuki( 93r, 1,3 sedan) a mianowicie nie chodzi mi ogrzewanie, tzn hałas jest tak jak by normalnie chodzila tylko ze nie dmucha, zna ktos moze powód tego jakis??
Powrót do góry
aXess

Debiutant



Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość / region): 3miasto
Posiadane auto: Suzuki Swift '91, 1.0i kat
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 13 Lut 2008, 13:17
Temat postu:

Re: ( Suzuki Swift ) Problem


Witam.
Nie wiem czy sprawdzałeś, czy wiatrak się kręci, a konkretniej czy same łopatki sie kręcą i dmucha(przyłóż rękę). Czasem puszcza śruba na osi wiatraka i silnik chodzi a łopatki stoją. Jeżeli chodzą to możliwe,że stało się to co u mnie. Od wiatraka do konsoli środkowej-pod deską rozdzielczą- idzie rura z bardzo cienkiego plastiku. Nie jest ona ani przykręcona( przynajmniej w modelu '91) do dmuchawy ani do konsoli. Trzyma sie na zasadzie "rozpórki". i możliwe że wysunęła sie z którejś strony. Teraz wpadło mi jeszcze jedno do głowy. Czy suwak ten na prawo od suwaka z temperaturą masz ustawiony tak żeby zasysał powietrze z zewnątrz? Jeżeli tak to możliwe że coś wpadło, zassało z zewnątrz( liść, worek foliowy, gryzoń zrobił gniazdo-możliwe).
Do mnie kiedyś do wiatraka wpadła mysz( nie wiem jak weszła) i gdyby nie to że zaczęła...pomału brzydko pachnąć...to bym pewnie długo nie wiedział.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SUZUKI Forum Strona Główna -> ( Suzuki Swift ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Suzuki Swift »

Opinie o samochodach Suzuki Swift - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Suzuki Swift ) Porady, problemy techniczne


SuzukiJimny

28 000

2010r.

288 000 km

śląskie

SuzukiVitara

69 900

2017r.

53 000 km

śląskie

SuzukiIgnis

43 800

2017r.

72 000 km

wielkopolskie

SuzukiSwift

17 990

2008r.

186 000 km

małopolskie

SuzukiSX4

22 900

2009r.

126 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System