Suzuki

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęściksiążkilinkitapetyopiniekredytdekoder VIN

Wiadomości motoryzacyjne

Test Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET 6AT 4WD S
Prezentowany model Suzuki Vitara łączy w sobie komfort, użyteczne właściwości, wszechstronność oraz bezpieczeństwo. Różni się on diametralnie od swojego poprzednika, nie jest to już typowy SUV. Swoją charakterystyką i wyglądem bliżej mu do miejskiego, kompaktowego crossovera zaliczanego do segmentu B. Produkowany w Ostrzyhom na Węgrzech, pojazd ten bazuje na prototypie o nazwie iV-4. Konstrukcyjnie oparty został na płycie podłogowej modelu SX4 S-Cross. Obydwa pojazdy maja wiele wspólnych rozwiązań nie tylko technicznych. więcej »
Test Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet Elegance
Suzuki zakończyło 2016 rok z 15% wzrostem sprzedaży. U ubiegłym roku na produkty japońskiego producenta zdecydowało się 7695 polskich klientów. Najpopularniejszym modelem była Vitara z 38% udziałem w sprzedaży, na drugim miejscu uplasował się kompaktowy Baleno (20,9%), który tylko nieznacznie wyprzedził bohatera dzisiejszego testu i największego obecnie SUV’a w ofercie Suzuki – SX4 S-Cross’a (20,6%). więcej »
Test Suzuki Swift 1.2 VVT A/T Comfort
Testowany Suzuki Swift to kolejna odmiana produkowanego od blisko 30 lat samochodu japońskiej marki. więcej »
Motor Show 2014 – spełniona obietnica
Organizatorzy tegorocznej edycji największych w Polsce targów motoryzacyjnych MOTOR SHOW 2014 od dłuższego czasu przekonywali, że poziom wydarzenia będzie wyjątkowo wysoki, a dzięki skali uda się usatysfakcjonować zwiedzających z całego kraju. Czy cel został osiągnięty? Kto był, te wie. Kto nie mógł dotrzeć do Poznania, niech dokładnie czyta dalej! więcej »
Suzuki SX4 S-CROSS - 5 gwiazdek w Euro NCAP
Suzuki SX4 S-CROSS - 5 gwiazdek w Euro NCAP Suzuki SX4 S-CROSS dołączył do grona najbezpieczniejszych samochodów w Europie. Nowemu crossoverowi Suzuki przyznano najwyższą ocenę 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. więcej »
Suzuki Swift - kosmetyczne zmiany na rok 2013
Na polskim rynku debiutuje nowy Swift. Japoński model zyskał nową stylizację nadwozia oraz odświeżone wnętrze. więcej »
Test Suzuki Splash 1.0 Club
Splash zadebiutował w 2007 roku podczas salonu samochodowego we Frankfurcie i wiosną 2008 pojawił się w ofercie Suzuki więcej »
Info-Ekspert: Test Suzuki Swift 1,2 VVT Elegance
Prezentowany pojazd to kolejna odmiana produkowanego od blisko 30 lat samochodu Suzuki Swift. Pojazd został gruntownie przeprojektowany w oparciu o nową platformę podłogową, o bardziej sztywnej konstrukcji, która pozwoliła na zwiększenie długości nadwozia o 9 cm i rozstawu osi o 5 cm więcej »
OffroadTest 2011
Podczas tegorocznego OffroadTestu zorganizowanego przez Motoryzacyjną Agencję Sierpowski do dyspozycji zaproszonych dziennikarzy oddano 17 samochodów. więcej »
Volkswagen najbardziej wyrazistą marką - wg. badań TNS OBOP
Jak wskazują wyniki najnowszego badania TNS OBOP, najbardziej wyrazisty wizerunek marki wśród samochodów osobowych ma w Polsce Volkswagen. Postrzegany jest m.in. jako marka niezawodna, bezpieczna i wysokiej jakości. Na kolejnych miejscach uplasowały się Toyota oraz Opel. więcej »

 Więcej aktualności auto-moto »
Copyright © www.Auto.pl 2003 - 2020 Created by idealneT and OM System